Akademia Stali poznała swoją grupę w Turnieju o Puchar Prezesa PZPN

14 Lutego 2020, godzina 08:00, autor: Tomasz Flakowski

W dniach 15-16.02.2020 r. w Warszawie odbędą się rozgrywki trzeciej edycji Turnieju o Puchar Prezesa PZPN. Stal poznała rywali.

 

13.02.2020 r. w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej wylosowano grupy trzeciej edycji Turnieju o Puchar Prezesa PZPN. Rozgrywki zostały zaplanowane na 15 i 16 lutego. Nasi zawodnicy zagrają w kategorii U-12, a ich spotkania odbywać się będą w dwóch halach: OSiR Bemowo oraz OSiR Wola w Warszawie. 

 

Puchar

 

"Przed nami bardzo piękny turniej dla dzieci w kategorii wiekowej U-11 i U-12. To przyszłość polskiej piłki, bo za jakiś czas ci zawodnicy będą przyszłymi ligowcami lub reprezentantami Polski. Cieszy mnie, że nasze rozgrywki cieszą się coraz większym zainteresowaniem i popularnością. Uważamy to za taki luźny turniej, ale dla dzieciaków jest to niesamowita walka. Sport to rywalizacja i gra się po to, żeby wygrać. Zobaczymy, kto w ten weekend będzie najlepszy. Fajnie, że młodych i zdolnych piłkarzy mamy nie tylko w wielkich firmach, ale są także w tych małych klubach, ośrodkach. Przed nami emocje, zacięta rywalizacja. Powodzenia dla wszystkich. Nie mogę się już doczekać trzeciej edycji Turnieju o Puchar Prezesa PZPN. Zapraszamy wszystkich rodziców, kibiców do warszawskich hal" – powiedział Prezes PZPN Zbigniew Boniek.

 

Puchar

Puchar

 

"Ciężko powiedzieć coś więcej o tych eliminacjach niż to, że chłopcy zrobili sobie fajny prezent pod choinkę je wygrywając. Momentami różnica na boisku była ogromna, co pokazują wyniki i stosunek bramek 53:2. Był to czas, żebyśmy mogli lepiej się zgrać, bo na codzień nie wszyscy wspólnie trenują. Z uśmiechami na twarzy możemy rozjechać się na Święta Bożego Narodzenia odpocząć wśród najbliższych i z zapałem wrócić do treningów i gier w nowym roku" - mówił tuż po wygranych eliminacjach do tego turnieju trener Maciej Seroka.

 

Z niecierpliwością czekamy na pierwszy gwizdek w Warszawie i mocno trzymamy kciuki za dobrą zabawę i wynik naszych wychowanków. Powodzenia chłopcy!

 

REKLAMA
reklama