Czas na skuteczny finisz

2 Listopada 2018, godzina 09:38, autor: Grzegorz Szalacha

Rewelacja tegorocznej edycji Pucharu Polski – Wisła Sandomierz, stanie na drodze piłkarzy Stali Rzeszów w 14. serii spotkań.

2018.03.25 Wisła Sandomierz

Nasz zespół liczy, że w tym spotkaniu zdobędzie komplet punktów, co będzie dobrym wstępem do udanych występów na finiszu rundy jesiennej.

Ostatnie trzy spotkania biało-niebiescy zremisowali i stracili na rzecz Podhala Nowy Targ fotel lidera. Nasz zespół przeskoczył też w tabeli Hutnik Kraków. – Dla nas najważniejsze jest kto będzie liderem po ostatniej kolejce, teraz ma to drugorzędne znaczenie, tym bardziej, że liga jest wyrównana i co kolejkę jest sporo roszad. My koncentrujemy się na tym, by wygrywać kolejne mecze. To jest nasz cel nadrzędny. Jeśli go zrealizujemy, to z pozycji w tabeli też będziemy w pełni zadowoleni – uważa Janusz Niedźwiedź.

Trener naszej drużyny liczy, że w sobotę jego podopieczni przełamią serię remisów. – Nie ma co ukrywać, że po ostatnich spotkaniach czujemy pewien niedosyt. Niemniej jednak trzeba patrzeć do przodu. Musimy nadal koncentrować się na naszym sposobie gry, kreować więcej sytuacji pod bramką rywala i być pod nią bardziej skutecznym niż miało to miejsce ostatnio – dodał szkoleniowiec Stali.

Nasz najbliższy rywal pokazuje w tym sezonie dwa oblicza. To lepsze w Pucharze Polski, gdzie jak równy z równym rywalizował z Koroną Kielce i Podbeskidziem Bielsko Biała. W lidze już tak dobrze mu nie idzie, bo po zgromadzeniu 18 punktów zajmuje dopiero 12. miejsce w stawce. Prawdziwą bolączką ekipy Dariusza Pietrasiaka są mecze wyjazdowe, gdzie do tej pory wygrali i zremisowali po jednym spotkaniu, a w pięciu wypadkach schodzili z boiska pokonani.

Stal Rzeszów – Wisła Sandomierz
Stadion Miejski Stal w Rzeszowie
Sobota, godz. 14:00
Ceny biletów jednorazowych
- normalny 15zł
- ulgowy (dzieci i młodzież od 7 do 19 lat, seniorzy 65+ oraz kobiety) - 8zł
- dzieci do 6 roku włącznie - 1zł
- rodzinny 2+1, 2+2, 2+x = 25zł
Bilety jednorazowe będą możliwe do kupienia w kasach oraz przez Internet na bilety.stalrzeszow.pl

REKLAMA
reklama