Dakar - Toyota Rzeszów patronem klasy naszej szkoły!

7 Lutego 2020, godzina 12:57, autor: Tomasz Flakowski

Dakar - Toyota Rzeszów wspiera całą Stalową Familię! Teraz również, jako patron jednej z klas naszej szkoły.

 

Zgodnie z zapowiedziami Szkoła Mistrzostwa Sportowego uruchamia system klas patronackich. Naszym pierwszym patronem została sponsor Stali Rzeszów: Dakar - Toyota Rzeszów!

 

Toyota

 

"W tym projekcie chodzi głównie o to, aby dzieci uczące się u nas poznały różne gałęzie przemysłu - w tym wypadku chodzi właśnie o motoryzację. Dzięki takim kontaktom dzieci oprócz tego, że przez cały czas przebywają w środowisku sportu, będą poznawały również to, co dzieje się poza boiskiem, czyli jak wygląda praca, która wiąże się z innymi dziedzinami niż sport. (...) W naszym założeniu każda klasa naszej szkoły będzie miała swojego patrona. Oznacza to, że w szkole lub w siedzibie danej firmy będą odbywały się zajęcia teoretyczne lub praktyczne" - mówi Ewelina Greszczuk-Sokół, dyrektor Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego "Stal" w Rzeszowie.

 

"Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że mogliśmy podpisać porozumienie z SMS-em, ponieważ teraz poza samym klubem będziemy mogli wspierać również szkołę. Jest to dla nas szczególnie ważne, ponieważ angażujemy się w sport na Podkarpaciu i rozwój tego miejsca. Bardzo zależy nam, by te dzieci mogły nauczyć się od nas jak najwięcej, bo być może w przyszłości będą pracowały własnie w naszej firmie" - mówi Justyna Galik, specjalista ds marketingu w Dakar - Toyota Rzeszów.

 

Dziękujemy Dakar - Toyota Rzeszów za wspaniałe wsparcie, jakim firma i ludzie z nią związani obdarzają nasz klub i społeczność!

 

Jakie korzyści dla obu stron porozumienia płyną z takiej współpracy dowiecie się z naszego materiału wideo:

 

REKLAMA
reklama