Duży sukces akcji "Biało-niebieski Fanatyczny Mikołaj"!

10 Grudnia 2019, godzina 17:47, autor: Tomasz Flakowski

Siódma edycja akcji o nazwie "Biało-niebieski Fanatyczny Mikołaj" zakończyła się dużym sukcesem.

Fanatyczny Mikołaj

Nasi kibice zebrali, łącznie z rzeczami podarowanymi przez Was drodzy kibice Dumy Rzeszowa około 30 000 zł!

Za zebrane pieniądze prezentami obdarowano łącznie 83 dzieci z czterech Domów Dziecka tj. Dynów, Rakszawa, Łopuszka Mała k. Kańczugi, Przeworsk oraz Ośrodka Opiekuńczo Wychowawczego na os. Budziwój.

 Do wszystkich placówek trafiły prezenty mikołajkowe w specjalnie przygotowanych reklamówkach z logo akcji, w których znajdowały się przeróżne słodycze, ciastka czy napoje. Osobno przekazane zostały również zabawki, środki czystości, żywność długoterminową, parasole, koce, pościele, prześcieradła, fotele obrotowe czy ręczniki. Poza nimi wspomniane ośrodki otrzymały najpotrzebniejsze małe AGD tj. myszki do komputera, mikrofalówkę, żelazko, suszarki, głośniki, czy odkurzacz.

Do domów i ośrodka trafiły również większe urządzenia, na które wcześniej zostało zgłoszone zapotrzebowanie, a mianowicie telewizor i duże sprzęty AGD tj. lodówki, pralki i pralko suszarki. Udało się również zaopatrzyć dzieciaki w pełnowymiarowy stół do tenisa stołowego.

Fanatyczny Mikołaj

 Przy okazji wizyty we wspomnianych placówkach, nasi kibice (Mikołaje) zostali bardzo ciepło i serdecznie ugoszczeni. Miłym zaskoczeniem było również zaangażowanie dzieciaków, co do formy podziękowań za prezenty. Można było usłyszeć specjalne przygotowane wierszyki oraz podziwiać wiele własnoręcznie malowanych kartek, pieczonych pierników, czy ozdób świątecznych.

Fanatyczny Mikołaj

Kolejny raz, jako Stalowa społeczność, udowodniliśmy, że dobro dzieciaków nie jest nam obojętne i wspólnie możemy zrobić wiele, by im pomagać. Dlatego, w imieniu organizatorów akcji chcielibyśmy podziękować wszystkim biało-niebieskim osiedlom, fan clubom i kibicom poza granicami kraju, którzy, jak co roku dołożyli swoją cegiełkę. Dziękujemy również wszystkim ludziom dobrej woli i firmom, które wzięły aktywny udział w tej niezwykle szczytnej akcji, dzięki której dzieciaki będą miały o wiele przyjemniejsze Święta.

REKLAMA
reklama