Historia spotkań z Sołą Oświęcim

8 Listopada 2017, godzina 19:44, autor:

W najbliższą niedzielę piłkarze Stali Rzeszów po raz 3 w historii zmierzą się z Sołą Oświęcim.

Historia
Po raz pierwszy oba zespoły zagrały przeciwko sobie jesiennią 2016 roku w Oświęcimiu. Zaczęło się od mocnego uderzenia biało-niebieskich, którzy dokładnie po kwadransie gry prowadzili w wyjazdowym spotkaniu aż 3:0. Jeszcze przed końcem pierwszej połowy goście zdobyli kontaktową bramkę z rzutu karnego. Emocji nie brakło również w drugiej połowie a spotkanie zakończyło się wynikiem 5:4 dla naszej drużyny. Warto jeszcze przypomnieć, że w 83 minucie meczu Stalowcy podwyższyli wynik meczu na 5:2.

W rewanżu było odwrotnie. To piłkarze Stali dwukrotnie gonili wynik doprowadzając ostatecznie do wyniku remisowego. Najskuteczniejszym zawodnikiem Stali w obu meczach był Wojtek Reiman z dorobkiem 3 bramek.