Kolejne otwarte spotkanie z kibicami Stali już 28 lutego!

28 Stycznia 2020, godzina 19:48, autor: Tomasz Flakowski

Od jesieni 2019 roku klub organizuje cykliczne spotkania z kibicami Stali.

 

Kibice

 

W piątek, 28 lutego 2020 roku o godz. 19:00 w sali konferencyjnej na stadionie Stali Rzeszów przy ul. Hetmańskiej 69 organizowany będzie kolejny już #TweetUp, czyli spotkanie w luźnym charakterze, dla tych, którzy zazwyczaj znali się dotychczas tylko przez Internet lub z widzenia z trybun. 


Na czym polegają #TweetUp'y Stali Rzeszów najlepiej wyjaśnia jeden z ich uczestników:

"To było bardzo dobre spotkanie, gdzie rozmawialiśmy na temat wielu spraw i projektów, które w niedługim czasie będą wdrażane w klubie. Każdy z Nas podzielił się swoją opinią, ale i również podsunął pomysły, które będą wykorzystane. Szkoda tylko, że tak mało osób uczestniczyło. Mam nadzieję, że na następnym spotkaniu będzie Nas więcej. Brawo, super inicjatywa!" - pisał jeden z kibiców po pierwszym takim spotkaniu, które miało miejsce w listopadzie 2019 roku. Na kolejnym było już dwa razy więcej zainteresowanych. 
 

Spotkania mają charakter otwarty, przychodzą na nie kibice młodzi, w średnim wieku i ci, którzy dawno przekroczyli już 50-tkę. Zapraszamy kolejnych - bliska relacja klubu z tymi, którzy go współtworzą jest dla nas najważniejsza. Równie ważne jest wysłuchanie opinii i wsłuchanie się w Wasz głos. Dzięki temu razem rozwijamy naszą Stal!

REKLAMA
reklama