Mordercze 10 minut Koczona i Stachyry

14 Lipca 2012, godzina 11:38, autor: Grzegorz Szalacha

Stal Rzeszów pokonała Sandecję Nowy Sącz 3:1 (3:0). Bramki strzelili: 20. i  25. min Stachyra, 30. min Florian (k) - 55 ?. Meczo towar

Meczo towarzyski rozegrano na boisku w Piątkowej (okolice Nowego Sącza).

Skład Stali Rzeszów: Wietecha - Przybyszewski, Nakrosius, Drożdżal, Kapuścinski, Damian Jędryas, Baran, Lisańczuk, Florian, Koczon, Stachyra.
W II połowie na boisko weszli: Lewandowski, Szymański, Więcek, Krzysztoń, Cieślik, Mateusz Jędryas, Rzeźnik, Walat.
Stal Rzeszów postawiła ostre warunki I-ligowej Sandecji. Wszystkie bramki dl;a Stali padały po akcjach testowanego Daniela Koczona: w 20. min Stachyra strzelił gola po podaniu od Koczona, w 25. min Stachyra dobił piłkę która źle wybił bramkarz Sandecji po wejściu Koczona między obrońcę a właśnie bramkarza, w 30. min Florian strzela z karnego po faulu na szarżującym Koczonie.
W II połowie na boisku pojawiali się młodsi zawodnicy Stali. W 60. min Wietecha obronił karnego.
Stal zaprezentowała się z dobrej strony i niech to będzie dobry prognostyk przed środowym pojedynkiem w PP z Zagłębiem w Sosnowcu.