NOWOŚĆ! Audycji Stal Rzeszów Podcast już teraz słuchają setki!

10 Lutego 2020, godzina 17:39, autor: Tomasz Flakowski

Stal Rzeszów wraz ze swoimi kibicami uruchomiła własny podcast, który chwilę po premierze zaczął bić rekordy popularności!

 Podcast to forma internetowej publikacji dźwiękowej, najczęściej w postaci regularnych odcinków, przypominających audycje radiowe. Do słuchania podcastów nie potrzeba specjalnego odtwarzacza muzycznego – wystarczy komputer lub telefon. Podcastów o naszym klubie możecie słuchać na SoundCloud.com oraz Spotify.com absolutnie za darmo!

Podcast

"Aktywność Stali Rzeszów w nowych formatach była zapowiadana jeszcze przed startem bieżącego sezonu, a wejście w podcasting, to kolejny element tej układanki. Cieszy fakt, że inicjatywa ta urzeczywistniła się tak naprawdę dzięki cyklicznym spotkaniom z naszymi kibicami, które organizujemy od kilku miesięcy. Dzięki temu jeden z programów (audycji) Stal Rzeszów Podcast pt. "Stalowa Brać" będzie prowadzony właśnie przez fanów Stali, przez co całość nabierze zupełnie wyjątkowego charakteru. Naszą misją jest dzielenie się radością z bycia częścią tego wspaniałego klubu i informowanie oraz komentowanie na bieżąco codziennego życia, które toczy się w i przy udziale Stali w samym Rzeszowie, ale i na całym Podkarpaciu" - powiedział Tomasz Flakowski, manager ds. rozwoju marki i komunikacji Stali Rzeszów.

"Stal Rzeszów Podcast to zbiór formatów, w ramach których, w szerokim gronie kibiców, dziennikarzy, trenerów, pracowników, piłkarzy oraz przyjaciół Stali Rzeszów omawiamy i komentujemy jej (i nasze) codzienne, stalowe życie" - mówi jeden z prowadzących Michał Mryczko. "Stalowa Brać" - to pierwszy autorski podcast kibiców Stali Rzeszów. W premierowym odcinku nasi kibice podsumowali rundę jesienną, podyskutowali o transferach i wymienili się opiniami na temat przyszłej rundy" - dodaje.

Ogromna popularność podcastu niezwykle nas cieszy. Wy też możecie być jego częścią. W komentarzach w mediach społecznościowych możecie proponować nowe tematy do dyskusji lub zadawać pytania naszym przyszłym gościom. Wystarczy, że do danej sugestii lub pytania dodacie hashtag: #StalowaBrać lub #StalowyWrap.

Słuchaj już teraz!

Stalowa Brać - odc. 1 (Pilot): podsumowanie rundy jesiennej, transfery, przewidywania na wiosnę

SoundCloudhttps://soundcloud.com/stalrzeszowpodcast

oraz

Spotifyhttps://open.spotify.com/show/1DcvR2MkbfJI2sy6kdLFEo?si=X8R4i_FeQLKLRXLq3kSziA

Podcast

REKLAMA
reklama