Nowy odcinek Stal Rzeszów Podcast!

20 Lutego 2020, godzina 09:37, autor: Tomasz Flakowski

Pierwszą audycję Stal Rzeszów Podcast rozbił bank. Odsłuchało go już ponad 1300 osób! Dziś w Internecie pojawił się nowy odcinek.

 

Zapraszamy do przesłuchania premierowego odcinka programu "Stalowy Wrap", czyli kolejnej audycji w ramach Stal Rzeszów Podcast, w której będziemy zapraszać dziennikarzy, piłkarzy oraz pracowników Klubu, aby podzielili się swoimi przemyśleniami dotyczącymi rozgrywek ligowych oraz życia wokół Stali Rzeszów.


Podcast to forma internetowej publikacji dźwiękowej, najczęściej w postaci regularnych odcinków, przypominających audycje radiowe. Do słuchania podcastów nie potrzeba specjalnego odtwarzacza muzycznego – wystarczy komputer lub telefon. Podcastów o naszym klubie możecie słuchać na SoundCloud.com oraz Spotify.com absolutnie za darmo!


Podcast

 

Ogromna popularność podcastu niezwykle nas cieszy. Wy też możecie być jego częścią. W komentarzach w mediach społecznościowych możecie proponować nowe tematy do dyskusji lub zadawać pytania naszym przyszłym gościom. Wystarczy, że do danej sugestii lub pytania dodacie hashtag: #StalowaBrać lub #StalowyWrap.

 

Słuchaj już teraz!

 

SoundCloudhttps://soundcloud.com/stalrzeszowpodcast

oraz

Spotifyhttps://open.spotify.com/episode/0izXnDXnKuoGIexnZ9ITyX

REKLAMA
reklama