Odczarować swoje boisko

10 Maja 2013, godzina 22:05, autor:

W dniu jutrzejszym juniorzy starsi Stali o godzinie 12:00 zagrają na własnym boisku z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

Po dwóch ostatnich meczach na wyjeździe w tej kolejce juniorzy starsi Stali Rzeszów zagrają u siebie. Rywalem będzie zespół KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Zespół na pewno trudny, a jednocześnie nieznanego, gdyż mimo, iż ten mecz jest w rundzie rewanżowej to tak naprawdę jest pierwszym meczem tych drużyn („rewanż” w najbliższą środę). W tabeli jesteśmy sąsiadami i dzieli nas zaledwie jeden punkt na korzyść gości. Jednak KSZO jest niewygodnym rywalem dla każdej drużyny gdyż traci mało bramek. Mało też zdobywa co najczęściej skutkuje wynikiem remisowym. Jutro będziemy chcieli przełamać naszą niemoc własnego boiska, a przy okazji zakończyć serię zespołu KSZO bez porażki.

Czy podopiecznym Jacka Sowy się to uda? Wszystko zależy od samych piłkarzy. Od ich nastawienia, wiary i zaangażowania w ten mecz. W Kielcach pokazali, że potrafią zwyciężać więc niech  jutro pokażą to znowu !

Kadra na mecz: Kaszuba, Toporowski, Lorenowicz, Płoch, Szybka, Bartkiewicz, Panek, Świder, Daszyk, Zieliński, Karnas, Bukała, Szymański, Kitor, Wilk, Nowak

REKLAMA
reklama

Zobacz także