Ostatni akcent jesieni

18 Listopada 2016, godzina 17:11, autor: Grzegorz Szalacha

W sobotę o 13:00 Stal Rzeszów zagra ostatni w tym roku pojedynek o ligowe punkty – z drużyną MKS Trzebinia/Siersza.

2016.11.05 Avia Świdnik

Historia tego spotkania to historia pecha – mecz przekładano dwukrotnie, za każdym razem przeszkadzały opady deszczu zalewające boisko w Rzeszowie. Obie drużyny są zdeterminowane żeby tym razem spotkanie doszło do skutku.
Drużyna MKS Trzebinia/Siersza to tegoroczny beniaminek w naszej grupie III ligi. Awansował po zdecydowanym wygraniu baraży z BKS Bochnia. Również początek sezonu miał bardzo udany. Po 10 kolejce spotkań nasi goście zajmowali 5 miejsce w tabeli. Coś jedna się w drużynie zacięło i w ostatnich 6 meczach zdobyła tylko 1 punkt. Efektem tego jest dopiero 12 miejsce w tabeli z dorobkiem 17 punktów.
Jednak trener trzebinian Robert Moskal zapowiada walkę o punkty. Do drużyny gości wracają dwaj stoperzy, a ten mecz ma być okazją do podreperowania zdobyczy punktowych.
Stal Rzeszów po wygraniu przed tygodniem na boisku lidera KSZO jest w świetnych nastrojach. Wygrana ta (w połączeniu z wynikiem z Lublina) zapewniła wyższe miejsce w tabeli od lokalnego rywala Resovii. W konsekwencji też mamy zwycięstwo w walce o dofinansowanie zadeklarowane przez prezydenta Tadeusza Ferenca. Ale strata 5 punktów do lidera rozgrywek KSZO Ostrowiec Świętokrzyski nie pozwala osiąść na laurach. Piłkarze muszą i zapowiadają walkę o pełną pulę w tym meczu. Nie zapomnijmy ze celem jest awans do II ligi.

Wszystkich kibiców zapraszamy na to spotkanie. Podziękujmy swoim dopingiem za walkę i oddanie w tej rundzie rozgrywek.
Stal Rzeszów – MKS Trzebinia/Siersza 19 listopada 2016, sobota, 13:00

REKLAMA
reklama