Po raz pierwszy

30 Października 2015, godzina 16:35, autor:

Nigdy wcześniej nie spotkały się ze sobą drużyny Stali Rzeszów i Piasta Tuczempy. To pierwszy taki pojedynek w historii.

2015.04.15 Wólczanka

Piast Tuczempy to beniaminek tegorocznych rozgrywek. W poprzednim sezonie piłkarze z Tuczemp zajęli drugie miejsce w IV lidze rzeszowskiej i uzyskali awans na trzeci poziom rozgrywkowy. Co ciekawe, w tamtym sezonie barw Piasta bronił nasz wychowanek bramkarz Maciej Nalepa.

W tym sezonie tuczempianom nie idzie już jednak tak dobrze. Po piętnastu rozegranych meczach zajmują 16. miejsce w tabeli. Piast wygrał cztery mecze, cztery zremisował i siedem przegrał. Tuczempianie potrafią jednak grać w piłkę. Boleśnie przekonali się o tym zawodnicy Motoru Lublin, którzy musieli uznać wyższość piłkarzy z małej miejscowości koło Jarosławia.

Stalowcy tydzien temu przegrali w Lublinie z Lublinianką. Przegrali trochę na własne życzenie, tracąc gole w kuriozalnych okolicznościach. Po tej porażce do pięciu wzrosła przewaga Motoru Lublin nad naszym zespołem. I kolejnych wpadek nalezy unikać. Na pewno w meczu w Piastem Tuczempy nie może paść żaden inny wynik poza zwycięstwem Stalowców.

Zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie. Początek meczu o godz. 14.00. Trzy kwadranse wcześniej rozpocznie się relacja live. Zapraszamy!

REKLAMA
reklama