Stal Rzeszów wsparła Szlachetną Paczkę!

6 Grudnia 2019, godzina 10:51, autor: Tomasz Flakowski

Szlachetna Paczka jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych projektów społecznych w Polsce.

Szlachetna Paczka to jeden z najlepiej zorganizowanych projektów społecznych w Polsce, który pozwala dotrzeć do konkretnych rodzin i wesprzeć je w codziennym życiu, znaleźć odpowiedzi na niektóre ich bolączki i problemy. Stal Rzeszów (SMS, akademia i klub) postanowiła dołączyć i wesprzeć, tę niesamowitą akcję.

W przeddzień Mikołajek, z inicjatywy naszych nauczycieli, którzy zorganizowali cała zbiórkę: Sabiny Dymnickiej, Beaty Jakubek, Krzysztofa Polaka i Piotra Ożóg, uczniowie i nauczyciele SMS Stal Rzeszów, zawodnicy akademii oraz zawodnicy i trener pierwszej drużyny Stali Rzeszów spotkali się w naszej szkole, by wspólnie pakować wcześniej przygotowane prezenty. 

 Szlachetna Paczka

Paczki te w Weekend Cudów (tj. 7-8 grudnia 2019) zawieziemy do wybranej przez szkołę rodziny.

"Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, ich rodzicom, nauczycielom, trenerom, zawodnikom i pracownikom administracji, którzy włączyli się w tą akcję" - powiedział jeden z inicjatorów akcji, Piotr Ożóg, nauczyciel stalowego SMS-u.

"Święta to magiczny czas. To jest okres, w którym każdy potrzebuje przede wszystkim dobra, bliskości, miłości i potrzeby zrozumienia, dlatego oprócz tych przekazywanych rzeczy dla wybranej wcześniej rodziny, chcemy przekazać też wsparcie i dobre słowo. Dlatego przede wszystkim pomagajmy sobie wzajemnie, nie tylko w okresie Świąt, ale również w pozostałe dni" - powiedział trener I drużyny Stali Rzeszów, Janusz Niedźwiedź i dodał - "Stal Rzeszów, jako całość, jako rodzina, wspiera się, wspieramy naszych zawodników, tworzymy wspaniałą społeczność i to, że dziś tu jesteśmy, to jest po prostu część nas i naszego DNA."


Szlachetna Paczka

REKLAMA
reklama