Olimpia lepsza od Stali

3 Maja 2014, godzina 18:52, autor:

W meczu 28. kolejki II ligi wschodniej piłkarze Stali Rzeszów przegrali na wyjeździe z Olimpią Elbląg 2:0 (1:0)

2014.05.03 Olimpia Elbląg
(autor zdjęcia Michał Kuna)

OLIMPIA ELBLĄG - STAL RZESZÓW 2:0 (1:0)

1:0     7 minuta     Tomasz Sedlewski (asysta Radosław Stępień)
2:0     69 minuta     Kamil Graczyk (dobitka rzutu karnego)

OLIMPIA ELBLĄG: Hieronim Zoch – Tomasz Lewandowski, Oleg Ichim, Tomasz Sambor, Maciej Prusinowski, Micał Ressel (79. Patryk Sokołowski), Radosław Stępień (65. Iulian Petrache), Tomasz Sedlewski, Kamil Kopycki, Kamil Graczyk, Roman Maciejak.

STAL RZESZÓW: Miłosz Lewandowski - Arkadiusz Drożdżal (61. Kacper Drelich), Dominik Bednarczyk, Arkadiusz Baran, Konrad Hus, Rafał Lisiecki (76. Jakub Więcek), Sebastian Brocki (62. Aleksejs Koļesņikovs), Damian Jędryas, Maciej Maślany, Piotr Prędota, Szymon Kaźmierowski (65. Łukasz Jamróz).

ŻÓŁTE KARTKI: Roman Maciejak, Kamil Graczyk, Tomasz Sambor (Olimpia Elbląg); Sebastian Brocki, Rafał Lisiecki, Konrad Hus (Stal Rzeszów)

CZERWONE KARTKI: -

SĘDZIOWAŁ: Artur Ciecierski (Warszawa)

WIDZÓW: 800

* w 35 minucie Szymon Kaźmieorwski nie wykorzysał rzutu karnego (Hierrninim Zocz obronił)
* w 69 minucie Miłosz Lewandowski obronił rzut karny (przy dobitce nia miał jednak szans)

Zapis relacji minuta po minucie: lajfy.com lub info.elblag.pl