Po zwycięstwo w prestiżowym starciu

30 Sierpnia 2019, godzina 20:43, autor: Jakub Zaczkiewicz

To starcie śmiało mogłoby odbyć się co najmniej jedną klasę rozgrywkową wyżej. Czas na hit rozgrywek o mistrzostwo II-ligi!

 

Stal Rzeszów z przytupem weszła w obecny sezon co pozwala jej utrzymywać się w czołówce tabeli. W sobotę nasz zespół będzie chciał potwierdzić dobrą formę i poszuka kolejnego ligowego zwycięstwa. O to jednak łatwo nie będzie. Mimo, iż Widzew Łódź zgromadził dotychczas 8 punktów, to rywale posiadają w swojej kadrze wielu piłkarzy znanych z boisk ekstraklasy jak chociażby: Marcin Robak, Mateusz Możdżeń, Daniel Mąka, Sebastian Rudol, Łukasz Kosakiewicz czy Rafał Wolsztyński.

Jak na drugoligowy hit przystało, oprócz dobrego poziomu piłkarskiego to spotkanie będzie miało również fantastyczną oprawę. Można się bowiem spodziewać, że w sobotnim meczu na obiekcie Widzewa Łódź pojawi się zapewnie ponad 17 tysięcy kibiców.

Jak mówi trener Janusz Niedźwiedź nasi piłkarze z niecierpliwością czekają już na ten pojedynek:

Janusz Niedźwiedź: Przede wszystkim czujemy radość z możliwości gry przy pełnych trybunach. Po to ciężko trenujemy, aby nawet co tydzień móc rozgrywać takie spotkania. Dobrze rozpoczęliśmy ten sezon, jednocześnie wciąż jesteśmy głodni zwycięstw i zarazem czujni. Skupiamy się na realizowaniu krok po kroku naszego planu. Wiemy z kim będziemy mierzyć się w sobotę, ale chcemy zagrać na miarę naszych możliwości i zwyciężyć. Jedziemy do Łodzi pełni optymizmu.

Pewne jest, że w drużynie naszych rywali nie zagra ukarany czerwoną kartką w meczu ze Skrą Częstochowa - Adam Radwański. Jak pisze łódzka prasa naturalnym zmiennikiem tego zawodnika wydaje się być Mateusz Możdżeń, który został niedawno sprowadzony do klubu.

Mecz Widzew Łódź – Stal Rzeszów rozpocznie się w sobotę, 31 sierpnia o godzinie 19:10 na Stadionie przy Al. Piłsudskiego 138 w Łodzi.

Transmisję PPV w z tego spotkania przeprowadzi serwis: TVCOM.PL (Cena: 12 zł).

Relacja teksowa: http://www.stalrzeszow.pl/live/.

REKLAMA
reklama