Kolejne wygrane budują siłę Stali

20 Kwietnia 2018, godzina 11:38, autor: Grzegorz Szalacha

Wólczanka Wólka Pełkińska to kolejny zespół, który w tym sezonie zagości na Stadionie Miejskim w Rzeszowie.

2018.04.18 Wiślanie

Piłkarze Stali Rzeszów wygrali ostatnie trzy spotkania bez straty gola i chcą tę dobrą passę kontynuować.

- Kolejne wygrane budują i dodają pewności siebie – powiedział trener naszej drużyny Tadeusz Krawiec. – Wszystko zaczęło się od pucharowego zwycięstwa z Izolatorem Boguchwała, potem przyszły sukcesy w meczu z Karpatami Krosno i Wiślanami Jaśkowice. Chcemy dalej kroczyć zwycięską ścieżką, tym bardziej, że mój zespół zaczyna się rozkręcać.

Trener Krawiec będzie miał kilka dylematów kadrowych. Do jego dyspozycji będzie już Kornel Kordas z którego ostatnio nie mógł skorzystać z powodu wyjazdu lewego obrońcy na zgrupowanie reprezentacji do lat 18. W pełni zdrowy jest też napastnik Marko Milunović, pauzujący od meczu z Chełmianką z powodu naciągnięcia mięśnia dwugłowego. – Im więcej zawodników tym lepiej, bo gramy teraz co trzy dni i trzeba w rozsądny sposób szafować ich siłami. Szkoda wcześniej straconych punktów, ale walka o najważniejsze cele nie jest jeszcze rozstrzygnięta. Dla nas najważniejsza jest teraz wygrana z Wólczanką, która nie przez przypadek jest tak wysoko w lidze. Jestem jednak pewien siły własnej drużyny i tego, że w sobotę poradzi sobie ona z drużyną z Wólki Pełkińskiej – dodał trener Krawiec.

89   Skała faulowany przez Kacpra Wątróbskiego
88   Reiman w idealnej sytuacji nie trafia w piłkę na 11 metrze. Po chwili Maślany źle przyjął piłkę
87   Kamil Hul fauluje w walce o piłkę na połowie Stali
87   Szeliga przejmuje piłkę na środku boiska
86   Akcja Wólczanki. Walat fauluje w walce o górną piłkę
85   Akcja Stali prawą strona boiska. Po chwili Szeliga zmienia stronę. Kursa traci piłkę. Basista musiał wybijać na aut
77   Piłka w rękach Wasiluka
76   Wracamy do gry. Wojciech Reiman z rzutu rożnego dośrodkowuje ale obrońcy gości wybijają piłkę
70   Tomasz Przewoźnik wybija na aut
69   Wojciech Reiman zdecydował się na strzał z rzutu wolnego z lewej strony boiska. Smoleń tym razem bez trudu łapie piłkę
69 Jakub Więcek zmieniony przez Kamila Hula
68   Po rzucie rożnym strzał Marco Milunovica zablokowany. Po chili strzel Reiman tuż obok lewego słupka bramki Wólczanki
67   Reiman tym razem lepiej dośrodkowuje. Jeszcze jeden rzut rożny po chwili
67   Ceglarz wywalcza drugi rzut rożny w drugiej połowie dla Stali
66   Reiman z rzutu rożnego bardzo niecelnie. Piłka wychodzi za linię końcową
65   Strzał Koczona zablokowany. Rzut rożny dla stali z lewej strony boiska
64   Marco Milunovic zagrywa w pole karne. Smoleń z trudem wybija piłkę przed siebie. Niestety nikt ze Stalowców nie dochodzi do piłki
57   Szewc faulowany na środku boiska
56   Duda głową do Wasiluka. Kontra Stali. Koczon zagrywa wprost w ręce Smolenia
55   Szeliga faulowany na środku boiska. szybkie rozegranie stałego fragmentu. Pikul kolejny raz pokazuje, ze jest dziś bardzo aktywny ale nikt nie dochodzi do piłki wrzuconej przez niego w pole karne
52   Słabszy fragment spotkania. Stalowcy faulują na środku boiska
51   Koczon faulowany na środku boiska
51   Skała z autu do Pikula. Ten wrzuca w pole karne ale obrońcy wólczanki wybijają
50   Aut dla Stali na wysokości pola karnego gości
49   Kordas wywalcza aut na wysokości pola karnego Wólczanki
48   Smoleń rozpoczyna akcję Wólczanki. Obrońcy gości powoli rozgrywają między sobą piłkę
48   Reiman niedokładnie do Ceglarza. Aut dla wólczanki
47   Niedokładnie Stalowcy. Smoleń od bramki
46   Wasiluk od bramki
46   17:05 i zaczynamy drugą połowę spotkania Stal Rzeszów - Wólczanka Wólka Pełkińska. Oba zespoły bez zmian. Od środka Stal
45   Kolejny strzał na bramkę Stalowców. Wasiluk po raz kolejny pewnie łapie
44   Rzut wolny dla Stali na 40 metrze. Po jego rozegraniu gospodarze tracą piłkę i Wólczanka rusza z kontrą. Strzał na bramkę Wasiluka lekki i bramkarz stali pewnie łapie
43   Stalowcy przejmują piłkę na własnej połowie i zaczynają kolejną akcję. Niestety Kordas nie doszedł piłki i aut dla gości na własnej połowie
42   Bętkowski fauluje na środku boiska
42   Pikul nie dochodzi do piłki na prawym skrzydle. Aut dla Wólczanki
41   Mateusz Kocur strzela z 17 metrów. Adam Wasiluk pewnie łapie
40   Kordas próbował wywalczyć rzut rożny. Niestety nie udało się
39   Aut dla Stali na wysokości pola karnego gości
38 GOOOOOL !!! Daniel Koczon wymanewrował kilku zawodników gości i z dużego kąta zaskoczył Smolenia
38   Kocur dośordkowuje w pole karne. Tam jeden z zawodników gości był niepilnowany i oddał na szczęscie niecelny strzał główką
37   Basista wybija na rzut rożny
36   Strzał z ostrego kąta Pikula niestety niecelny
34   Kontra Stali. Jednak tym razem Pikul nie opanował piłki na prawym skrzydle i ją stracił. Po chwili Stalowcy faulują na środku boiska
33   Strzał Pikula zablokowany. Zawodnik Stali dziś gra bardzo dobre spotkanie
31   Od kilku minut Stal osiągnęła przewagę
31   Tym razem Pikul podaje do Skały. Jednak obrońca Stali stracił piłkę w polu karnym gości
28   Skała do Pikula. Obrońca gosci wślizgiem wybija piłkę na aut
27   Kordas faulem przerywa akcję Wólczanki
26   Ceglarz podaje do Pikula ten decyduje się na strzał z prawego narożnika pola karnego. Tuż nad poprzeczką
24   Faulowany Koczon. Sędzia przerywa grę. Rzut wolny z około 45 metrów i na strzał decyduje się Wojciech Reiman. Niecelnie. Od bramki Smoleń
23   Zawodnik gości zagrywa ręką ale arbiter to widzi i nie pozwala kontynuować akcji
23   Pikul decyduje się na strzał z 25 metrów. Smoleń niezbyt pewnie ale łapie piłkę
21   Duda nie daje przejść zawodnikowi gości. Od bramki Stalowcy
18   Indywidualna akcja Ceglarza lewą stroną. Wdziera się w pole karne ale jego strzał został zablokowany
17   Kontra gości. Wasiluk pewnie łapie po lekkim strzale zawodnika gości
15   Szeliga uprzedza Jurczaka i piłkę przejmują gospodarze
15   Pierwsze 15 minut gry to otwarta gra obu zespołów. Obie jedenastki dążą do zwycięstwa
14   Tym razem faulują goście na środku boiska. Faulowany Bętkowski
13   Kolejny raz Stalowcy faulują na środku boiska
12   Stalowcy faulują na środku boiska
11   Niedokładna akcja wólczanki. Wasiluk zacznie od bramki
10   Kordas wygrywa pojedynek biegowy z Kocurem. Kończy się to autem dla podopiecznych Grzegorza Sitka
9   Ceglarz faulowany na lewym skrzydle
8   Dośrodkowanie z prawego skrzydła w pole karne Stal. Skała bardzo dobrze wybija piłkę
7   Reiman do Pikula ten do Koczona ale we wszystko wmieszał się zawodnik gości. Tylko aut dla Stali
7   Piłka w rękach Wasiluka i Stal zaczyna kolejną akcję
6   Na strzał z około 25 metrów decyduje się Kamil Bętkowski. Tuz obok lewego słupka bramki Smolenia
6   Wasiluk wychodzi na 14 metr i uprzedza Pietlucha
4   Strzał Pietlucha obok bramki
4   Dośrodkowanie z rzutu rożnego. Obrońca źle Wólczanki źle główkuje le ratuje go Smoleń łapiąc piłkę z trudem na linii bramkowej
3   Pikul wywalcza rzut rożny z prawej strony boiska
2   Aut dla wólczanki na środku boiska
1   Piotr Ceglarz fauluje na połowie gości
1   16:03 i zaczynamy pierwszą połowę meczu Stal - Wólczanka. Od środka goście z Wólki Pełkińskiej
-   Stal zagra dziś na biało, Wólczanka Wólka Pełkińska zaś na czarno - czerwono
-   Arbiter z Lublina wyprowadza oba zespoły na płytę stadionu przy Hetmańskiej
    Łukasz Szczołko oraz Robert Brzozowski oraz Kamil Szczołko będą dziś arbitrami spotkania Stali z Wólczanką
15:55   Oba zespoły już w szatni. Za 5 minut zaczynamy mecz na Hetmańskiej 69
-   Zakończyły się już 2 spotkania 24. kolejki. Oto wyniki: Wiślanie - KSZO 2:2 oraz Trzebinia - Podlasie 1:1
15:52   Stalowcy zeszli już do szatni
15:50   Skład Wólczanki prowadzonej przez Grzegorza Sitka również jest już dostępny
15:45   Skład Stali jest już dostępny
- Przed rozpoczęciem meczu zapraszamy na naszą stronę internetową www.stalrzeszow.pl lub na profile na FB https://www.facebook.com/StalRzeszow, TWITTERZE: https://twitter.com/StalRzeszow i INSTRAGRAMIE: https://www.instagram.com/stalrzeszow1944/
-   Składy obu drużyn dotarły już do na i za kilka minut udostępnimy je Państwu
-   Oba zespoły są już na rozgrzewce
-   W Rzeszowie słonecznie i bardzo ciepło
-   Relację live z dzisiejszego meczu poprowadzi dla Państwa Piotr Ożóg
15:40   Serdecznie witamy wszystkich kibiców, którzy za naszym pośrednictwem będą śledzić relację live z meczu 24. kolejki pomiędzy Stalą Rzeszów a Wólczanką Wólka Pełkińska