(0 : 1)
Wojciech Reiman 70', 62'

Orlęta na celowniku

27 Kwietnia 2018, godzina 08:02, autor: Grzegorz Szalacha

Meczem z Orlętami Radzyń Podlaski piłkarze Stali Rzeszów zakończą maraton rozgrywania meczów co trzy dni.

2018.04.18 Wiślanie

Meczem z Orlętami Radzyń Podlaski piłkarze Stali Rzeszów zakończą maraton rozgrywania meczów co trzy dni, jaki jest ich udziałem od kilkunastu dni. Paradoksalnie w tym okresie czasu nastąpiła prawdziwa eksplozja formy u naszych piłkarzy, którzy wygrali 5 meczów z rzędu, strzelili w nich 15 bramek, nie tracąc żadnej. W sobotę zrobią wszystko, by tę znakomitą passę podtrzymać.

- Efektowna i wysoka wygrana w Tarnowie na pewno doda mojemu zespołowi pozytywnej energii. Tak częste granie miało pozytywny wpływ na naszą formę, a inne zespoły nie wytrzymywały tempa rozgrywek. Jesteśmy dobrze przygotowani do rundy, do tego suplementacja zawodników, odnowa biologiczna i wszystko co związane z fizjoterapią, stoi w naszym klubie na I-ligowym poziomie. Dzięki temu, w tym elemencie bijemy na głowę każdego rywala w czym duża zasługa naszych sponsorów firm Weron, Medyk, Blue Diamond i prezesa Rafała Kalisza – powiedział Tadeusz Krawiec.

Trenera Stali cieszą ostatnie występy jego podopiecznych. – Zespół coraz lepiej funkcjonuje i rozumie się na boisku. W Tarnowie bardzo dobrze zagrali zawodnicy z podstawowego składu, ale dobrze wypadli też rezerwowi. Arek Gil strzelił gola, Marco Milunovic zaliczył dwie asysty. Teraz jednak myślimy już tylko o Orlętach, które również zamierzamy pokonać – dodał szkoleniowiec biało-niebieskich.

Jesienią Stal pechowo zremisowała w Radzyniu Podlaskim 2-2, tracąc drugą bramkę w doliczonym czasie gry. W rundzie wiosennej Orlęta prezentują nierówną formę, potrafili ograć liderującą Chełmiankę i to na jej boisku oraz tracić punkty z niżej notowanymi zespołami z Oświęcimia, Jarosławia czy Sandomierza. – Skupiamy się przede wszystkim na sobie. Liczymy, że w sobotę na Stadionie Miejskim pojawi się spora grupa naszych kibiców. Mamy nadzieję, że uda nam się wygrać kolejny mecz i udanie rozpoczniemy długi weekend majowy – zakończył trener Krawiec.

90+3   Stalowcy od środka
90+3 Dośrodkowanie z wolnego i Orlęta strzelają na 2:3...
90+2   Rzut wolny dla Orląt z prawej strony na wysokości pola karnego Stali
90+1   Aut dla Orląt na środku boiska
90+1   Basista blokuje strzał gości
90   Strzał Reimana bardzo mocny z 18 metrów ale nad poprzeczką
90   Ależ sytuacja Stali. Strzał Reimana z trudem wybija Krzysztof Stężała. Za chwilę Maślany zagrywa do Szeligi, który strzela nad poprezczką
89   Stalowcy od swojej połowy. Do końca meczu zostało już mało czasu. Walczymy o zwyciestwo
88 Szymon Stanisławski za protesty
88 Sebastian Duda zmieniony przez Jakuba Ziębę
87   Przerwa w grze. Na boisku leży zawodnik gości i Adam Wasiluk
86   Wasiluk wznawia grę. Reiman dośrodkowuje w pole karne, które zostaje zablokowane. Kończy się to autem dla gości na własnej połowie
85   Szeliga odzyskuje piłkę. Akcja Stali. Szeliga prostopadle do Gliniaka, który nie opanował piłki w polu karnym
85   Aut dla Stali na środku boiska
84   Stalowcy w kolejnej akcji. Tracą piłkę i aut dla gości
83   Akcja Stali. Strzał głową łapie Krzysztof Stężała
82 Maślany fauluje i ujrzał za to żółta kartkę
81   Po rzucie wolnym ostre dośrodkowanie w pole karne. Strzał głową na szczęście niecelny
80   Wracamy do gry. Nie ma kartek
80   Przepychanki w polu karnym. Czy będą kartki?
80   Gliniak w groźnej sytuacji blokuje strzał gości. Tylko rzut rożny dla Orląt
72   Kontra gości lewą stroną. Strzał z ostrego kąta trafia w boczna siatkę
71   Rzut wolny dla Stali. Goście przerywają kontrę gospodarzy, którzy wracają do gry
70 GOOOL !!! Wojciech Reiman z karnego pewnie pokonuje bramkarza gości !!! 2:2
69 Kontra Stali. Strzał Szeligi z 25 metrów. Obrońca w polu karnym zatrzymuje piłkę ręką. Rzut karny dla Stali !!! ŻÓlta kartka dodtakowo
68   Aut dla gości na środku boiska
68   Jedna z nielicznych akcji Orląt. Wasiluk pewnie łapie
67   Kolejna akcja Stali. Marco Milunovic nie doszedł jednak do piłki w polu karnym
67   Wracamy do gry. Reiman z rzutu wolnego. Ceglarz nie opanował piłki
65   Wojciech Reiman z rzut wolnego. Krzysztof Stężała piąstkuje. Rzut wolny dla Stali. Ale mamy prezerwę na boisku leży zawodnik gości
65   Rzut wolny dla Stali z lewej strony na wysokości pola karnego Orląt
64   Na bezpośredni strzał decyduje się Wojciech Reiman. Krzysztof Stężała pewnie łapie
64   Rzut wolny dla Stali z lewej strony
64   Zawodnicy gości wybijają piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Wojciecha Reimana
63   Rzut rożny dla Stali z prawej strony
62 GOOOL !!! Kolejna akcja Stali. Maciej Maślany z lewego skrzydła zagrywa w pole karne. Do piłki dochodzi Wojciech Reiman i pewnie pokonał bramkarza gości
62   Stalowcy ruszyli do ataków. Strzał Gila z 17 metrów łapie Krzysztof Stężała
61   Ceglarz w idealnej sytuacji. Jego strzał z 14 metrów trafia w bramkarza
60   Duda bardzo źle podaje do Gliniaka i kończy się to autem dla Orląt
59   Gliniak traci piłkę i goście ruszają z kontrą
59 Maciej Maślany zmienia Kamila Bętkowskiego
57 Arkadiusz Gil zmienia Bartosza Pikula
56 Kontra gości i mamy już 0:2. Bramkę strzela Arkadiusz Korolczuk (16 lat !!!). Stalowcy w trudnej sytuacji
56   Kontra Stali. Pikul wrzuca w pole karne i Stalowcy domagają się rzutu karnego po zagraniu ręką
55   Dośrodkowanie z rzutu rożnego. Wasiluk wychodzi na 7 metr i pewnie łapie piłkę
54   Szeliga fauluje na własnej połowie. Dośrodkowanie z rzutu wolnego Bartosza Ciborowskiego. Duda wybija na rzut rożny
54   Szeliga niecelnie. Aut dla Orląt Radzyń Podlaski
52   Niecelny strzał zawodników gości. Wasiluk od barmki
53   Dośrodkowanie w pole karne, a tak naprawdę strzał. Wasiluk z trudem wybija na aut
52   Gliniak fauluje tuż przy linii bocznej pola karnego. Będzie groźnie
51 Kamil Bętkowski po chwili fauluje i ujrzał słusznie żółtą kartkę
51   Akcja Stali. Dużo podań ale przy ostatnim Bętkowski nie opanował piłkę i ją stracił
49   Kolejny aut dla gości na środku boiska. Za chwilę tracą piłkę i aut dla Stali
48   Gościom nie spieszy się. Powoli wznawiają grę, ale trudno im się dziwić
48   Gliniak wybija na aut
47   Goście na spalonym
46   Aut dla Stali na własnej połowie
46   17:05 i zaczynamy drugą połowę meczu przy Hetmańskiej. Zaczynają Stalowcy a dokładnie Kamil Betkowski
46 Bartłomiej Gliniak tak jak pisaliśmy zmienia Damiana Skałę, któremu dziękujemy za grę
-   17:03 oba zespoły jeszcze są w szatni. My już wiemy, że w naszym zespole nastąpi jedna zmiana. Damiana Skałę zmieni Bartłomiej Gliniak
45+4   Arbiter kończy pierwszą połowę dzisiejszego spotkania. Po pierwszej połowie ekipa gości prowadzi 1:0 po bramce strzelonej przez Arkadiusza Kota
45+4   Aut dla Stali
45+4   Kontra Orląt lewym skrzydłem. Dośrodkowanie w pole karne ale Basista był na miejscu p wybił ją
45+3   Kontra Stali. Niestety podanie na prawe skrzydło za mocne i kończy się to autem dla gości
45+2   Duda pewnie głową wybija piłkę
45+2   Przerwa w grze (kolejna w dzisiejszym spotkaniu). Damian Skała na szczęście wraca do gry
45+1   Dośrodkowanie Skały z prawego skrzydła pewnie łapie bramkarz Orląt
45   Goście na spalonym
45   Strzał Ceglarza z 18 metrów niecelny
44   Strata Reimana. Kontra gości ale na szczęście zagrali ja bardzo słabo
43   Niedokładne zagranie Wojciecha Reimana. Bramkarz gości spokojnie łapie piłkę
42 Bartosz Pikul za faul
40   Wasiluk wychodzi na 7 metr i jest faulowany. Przerwa w grze. Na boisku leży kolejny raz zawodnik gości
39   Stalowcy faulują na środku boiska
38   Krzysztof Stężała od bramki
37   Aut dla Stali tuż przy narożniku boiska
35 Dośrodkowanie w pole karne z rzutu wolnego. Arkadiusz Kot wyskakuje najwyżej i wyprowadza gości na prowadzenie
35   Na prawym skrzydle faulowany zawodnik gości Karol Kalita
33   Kolejna przerwa w grze. Na boisku leży zawodnik gości
32   Strzał Ceglarza z trudem przed siebie wybija bramkarz gość. Za chwilę strzał Reimana z 25 metrów. Niestety niecelny
31   Prostopadłe podanie do jednego z zawodników Orląt. Wasiluk wychodzi na 15 metr i uprzedza zawodników gości łapiąc piłkę
29 Patryk Szymala zmieniony przez Karola Kalitę
27   Bętkowski wrzuca piłkę z lewego skrzydła w pole karne. Pikul nie opanował piłki
27   Strzał Bętkowskiego zablokowany i tylko aut dla Stali
27   Arkadiusz Kot z rzutu rożnego. Skała z trudem wybija głową piłkę
26   Rzut rożny dla Orląt z prawej strony boiska
25 Marco Milunovic za próbę wymuszenia rzutu karnego
23   Dośrodkowanie w pole karne Orląt z lewej strony. Bętkowski źle przyjmuje sobie piłkę, która odbija się mu od ręki. Rzut wolny dla gości z Radzynia Podlaskiego
21   Wojciech Reiman przymierzył z rzutu wolnego lecz bramkarz gości na posterunku
21   Rzut wolny dla Stali. Do bramki Krzysztofa Stężały około 35 metrów
-   Zakończyło się spotkanie Soły Oświęcim z Resovią. Wynik 0:1
18   Kontra Stali. Ceglarz w bardzo dobrej sytuacji strzela prosto w Krzysztofa Stężałę
16   Faul Ceglarza na środku boiska. Akcja Orląt prawym skrzydłem . Stalowcy za chwilę przejmują piłkę
16   Kombinacyjna akcja Stali. Kilka szybkich podań i na strzał z 20 metrów decyduje się Bętkowski, który strzela nad poprzeczką
12   Nieporozumienie wśród gości kończy się autem dla Stalowców na środku boiska
12   Niecelny strzał na bramkę Wasiluka
10   Damian Skała fauluje. Na szczęście nie otrzymuje kartki
9 Kamil Bętkowski faulowany w kontrze. Łapany przez Arkadiusza Kota i arbiter bez zastanawiania się pokazuje mu żółtą kartkę
8   Szeliga znowu faulowany na środku boiska
6   Rzut wolny dla Stali z prawego skrzydła. Dośrodkowanie prosto na głowę Petera Basisty i pija ląduje w siatce. Niestety arbiter dopatrzył się spalonego
4   Strzał na bramkę Wasiluka z 18 metrów. Bardzo słaby i niecelny
3   Przerwa w grze. Na boisku leży Sławomir Szeliga
2   Stalowcy atakują lewą stroną boiska ale nic z tego nie wynika. Piłkę przejmują goście
1   Stalowcy zaczną od autu na środku boiska po stracie piłki przez zespól gości
1   16:01 i zaczynamy pierwszą połowę meczu. Zaczynają goście - Orlęta Radzyń Podlaski
-   Stal zagra w granatowych strojach, zaś Orlęta na biało - zielono
15:59   Arbiter ze stalowej Woli wyprowadza obie jedenastki na płytę boiska
15:50   Oba zespoły już w szatni. Za 10 minut pierwszy gwizdek arbitra w dzisiejszym spotkaniu
-   W zespole Stali nie ma dziś w osiemnastce Daniela Koczona, który w ostatnim meczu wyjazdowym z Unią Tarnów odniósł kontuzję
15:35   Składy są już do państwa dyspozycji
-   Za kilka minut podamy Państwu składy na dzisiejszy mecz
15:25   Na rozgrzewkę wychodzą piłkarze Stali
15:22   Na rozgrzewkę wychodzą zawodnicy Orląt
15:20   Na rozgrzewce pojawili się również bramkarze Stali Rzeszów: Adam Wasiluk i Konrad Skuza oraz trener odpowiedzialny za ich przygotowanie Grzegorz Nalepa
15:15   Na płycie boiska pojawili się już bramkarze Orląt Radzyń Podlaski, którzy rozpoczęli rozgrewkę
15:10   Na głównej płycie boiska drudzy trenerzy przygotowali już sobie wszystkie rzeczy potrzebne do przeprowadzenia rozgrzewki
15:07   W Rzeszowie pogoda od rana bez zmian. Słonecznie i bardzo ciepło
-   Relację live z dzisiejszego meczu poprowadzi dla Państwa Piotr Ożóg
15:05   Serdecznie witamy wszystkich kibiców ze Stadionu Miejskiego "Stal" w Rzeszowie
-   Zakończył się już pierwszy mecz w tej kolejce. Wiślanie Jaśkowice zremisowali 1:1 z Podlasiem Biała Podlaska
13:30   Arbitrem, który poprowadzi sobotni mecz przy Hetmańskiej 69 będzie Mariusz Myszka ze Stalowej Woli
- Przed rozpoczęciem meczu zapraszamy na naszą stronę internetową www.stalrzeszow.pl lub na profile na FB https://www.facebook.com/StalRzeszow, TWITTERZE: https://twitter.com/StalRzeszow i INSTRAGRAMIE: https://www.instagram.com/stalrzeszow1944/
-   Stalowcy po ostatnich bardzo dobrych spotkaniach tracą do lidera już tylko 4 pkt i nadal są w grze o awans do II ligi
-   W meczu jesiennym w Radzyniu Podlaskim Stalowcy zremisowali z Orlętami 2:2 tracąc bramkę w doliczonym czasie gry
-   Dla kibiców, którzy już wyjechali jak zawsze będzie oczywiście prowadzona relacja tekstowa live z tego spotkania, którą rozpoczniemy ze Stadionu Miejskiego około 15:30
-   W Rzeszowie jest dziś słonecznie i bardzo ciepło. Wszystkich kibiców, którzy nie mają planów na dzisiejsze sobotnie popołudnie zapraszamy na Hetmańską 69 !!!
13:00   Serdecznie witamy wszystkich kibiców, którzy za naszym pośrednictwem będą śledzić relację live z meczu 26. kolejki pomiędzy Stalą Rzeszów a Orlętami Radzyń Podlaski