14 Marca 2019, godzina 08:39, autor: Grzegorz Szalacha

Niedzielny mecz będzie czwartym w historii spotkaniem Stali z Wiślanami.

2018.04.18 Wiślanie
18.04.2018 Stal Rzeszów -Wiślanie Jaśkowice 4:0

Jak do tej pory wygraliśmy wszystkie spotkania, a bilans bramkowy wynosi 11:2.

Po raz pierwszy zagraliśmy z Wiślanami na inaugurację sezonu 2017/18. Piłkarze Stali wygrali ten mecz 2:1 jednak trzy punkty udało się "wyszarpać" dopiero w ostatniej minucie meczu. A wszystko dzięki pięknemu uderzeniu Wojtka Reimana z rzutu wolnego.

11.08.2017: Wiślanie Jaśkowice - Stal Rzeszów 1:2 (1:1)
0:1 - 17' Piotr Prędota
1:1 - 32' Mateusz Krasuski
1:2 - 90' Wojciech Reiman

Wiślanie Jaśkowice11.08.2017: Wiślanie - Stal Rzeszów 1:2, o piłkę walczy Wojciech Reiman, zdjęcie: Grzegorz Jania

W rewanżu w Rzeszowie Stalowcy nie pozostawili już żadnych złudzeń beniaminkowi z Jaśkowic. Wynik spotkania w 17 minucie otworzył Piotr Ceglarz. Kolejne trafienia zaś po przerwie dołożyli kolejno Kamil Bętkowski, Wojciech Reiman oraz Rafał Kursa, który w 77 minucie ustalił wynik na 4:0.

18.04.2018: Stal Rzeszów - Wiślanie Jaśkowice 4:0 (1:0)
1:0 - 17' Piotr Ceglarz
2:0 - 55' Kamil Bętkowski
3:0 - 58' Wojciech Reiman
4:0 - 77' Rafał Kursa

W bieżącym sezonie, grając na boisku w Skawinie Stal zdecydowanie przeważała i potwierdziła to pięcioma trafieniami.

15.08.2018: Wiślanie Jaśkowice - Stal Rzeszów 1:5 (1:3)

0:1 - 9' Dominik Chromiński
0:2 - 17' Jakub Ochman (samobójcza)